درباره ما

شرکت بازرگانی واردات و صادرات نوین کمند خزر به شماره ثبت ۲۶۴۰ از سال ۱۳۹۴ فعالیت خود را در زمینه واردات کالا و محصولات از کشورهای چین ، فدراسیون روسیه و جمهوری آذربایجان در منطقه آزاد بندر انزلی آغاز و همچنین صادرات کالا و خدمات از کشور جمهوری اسلامی ایران به کشورهای مذکور را در کشور شروع کرد.

شرکت نوین کمند خزر با استقرار در منطقه آزاد بندرانزلی و شهر باکو آذربایجان بصورت تخصصی و با تکیه بر نیروهای جوان و مدیران با تجربه،در عرصه واردات و صادرات مشغول به فعالیت می باشد.

دامنه فعالیت های بازرگانی شرکت نوین کمند خزر بصورت گسترده بوده و این شرکت سعی بر آن داشته است که با توجه به وجود زمینه های مختلف در عرصه صادرات و واردات کالاها،محصولات و خدمات،فعالیت خود را گسترش دهد.

هم اکنون شرکت بازرگانی نوین کمند خزر در زمینه صادرات و واردات موارد زیر فعال می باشد.

صادرات و واردات :

کلیه محصولات پزشکی ، کلیه محصولات کشاورزی از قبیل انواع میوه و سبزیجات ، ایجاد فضای سبز و نگهداری آن ، معدن و نیرو ، مشتقات نفتی ، تجهیزات الکتریکی (کابل،مبدل،موتور برق،ژنراتور،ترانسفورماتر با هر توان قدرتی،ابزار توزیع با ولتاژ بالا) ، ماشین های کشاورزی و مکانیزاسیون ، چوب و محصولات چوبی ، کالاهای ساختمان و طراحی داخلی.

همچنین مجموعه بازرگانی شرکت نوین کمند خزر با توجه به داشتن مدیران قوی و با تجربه در حوزه کشورهای چین ، فدراسیون روسیه ، قفقاز و کشور جمهوری آذربایجان توان بازاریابی و فروش محصولات و خدمات شما را در زمینه های مختلف در کشورهای مذکور دارا می باشد.

برای اطلاع از آخرین خبرها،محصولات و خدمات به کانال تلگرام ما بپیوندید