خدمات صادرات

خدمات واردات

خدمات صادرات و واردات را ازنوین کمند خزر بخواهید…!

توانایی ما

شرکت نوین کمند خزر با تکیه بر توانایی نیروهای خود و مدیران باتجربه و فعالیت چندین ساله در عرصه صادرات و واردات از کشورهای چین،فدراسیون روسیه و جمهوری آذربایجان آماده است تا با معرفی محصولات و خدمات شما در کشورهای مذکور بازار هدف و فروش را برای شما فراهم آورد.

روند کار

شما می توانید با مستندسازی ، ایجاد کاتالوگ و گردآوری اسناد مربوط به محصولات و خدمات خود ، بهمراه نمونه به ما معرفی کرده تا ما با بررسی و نیازسنجی بازارهای هدف را پیدا کرده و راه را برای صادرات محصولات و خدمات شما فراهم آوریم.

 

صادرات و واردات از آذربایجان تخصص ماست

شرکت نوین کمند خزر با استقرار در منطقه آزاد بندر انزلی و باکو آذربایجان آماده است در کوتاهترین زمان پاسخگوی نیازهای شما در زمینه واردات و صادرات ، بازاریابی و فروش ، معرفی و ارائه محصولات و خدمات باشد.همچنین شما می توانید درباره سرمایه گذاری در بخش های مختلف صنعتی ، اقتصادی ، خدماتی ، ساخت و ساز و خرید مسکن در کشور جمهوری آذربایجان با ما در ارتباط باشید،شرکت نوین کمند خزر با ارائه مشاوره دقیق در خدمت شما می باشد.

صادرات به باکو آذربایجان

شرکت نوین کمند خزر آماده است تا برای محصولات و خدمات شما در بازار باکو آذربایجان بازاریابی کرده و با ارائه محصولات و خدمات صادراتی شما در بازار هدف،زمینه را برای شما فراهم آورد تا بتوانید با حضور هوشمندانه و قوی در راستای فعالیت های خود قدم بردارید.

از جمله بخش هایی که جنبه صادراتی به بازارهای هدف منطقه می باشد می توان به محصولات و خدمات بخش های صنعتی،معدنی،مشتقات غیرنفتی،خدمات ساختمان،کشاورزی (میوه و سبزیجات)،طراحی و توسعه،

برای اطلاع از آخرین خبرها،محصولات و خدمات به کانال تلگرام ما بپیوندید